Wojewódzkie zawody w szachy drużynowe

Dnia 19.10.2021 r.  w Prabutach  zostały zorganizowane  Fianły Wojewódzkie Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w szachach drużynowych .

W zawodach obowiązywały przepisy PZSzach. Mecze rozgrywano na 4 szachownicach przy trzech stołach. Kolejność zgłoszeń do pierwszej rundy nie mogła ulec zmianie do końca turnieju, tempo gry – 10min dla zawodnika na rozegranie partii. W finałach startowało sześć najlepszych szkół, każdego poziomu.  Poziom był bardzo wysoki i wyrównany.

Mistrzem Województwa Pomorskiego w najmłodszej kategorii została Szkoła Podstawowa im.św.Jana De La Salle w Gdańsku, nasza reprezentacja zajęła VI miejsce grając w składzie: Aleksander z klasy VI B, Michalina z klasy V B , Jan i Alan z klasy VI A.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasza  reprezentacja zajęła V miejsce, grając w składzie: Kaja i Adam z klas VIII B, Paweł i Natan z klasy VIII C.

Gratulujemy zwycięzcom, uczestnikom zawodów!!!

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH