NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ udział szkoły w projekcie

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to filmy dostosowane do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. To cykle tematyczne oparte na wyjątkowych filmach, uzupełnione prelekcją, omówieniem i propozycją warsztatów
Cały program NHEF pozostaje w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Nasz szkoła bierze udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Dzisiaj klasa 5 A oraz 5 B pojechały do kina “Żak”, aby obejrzeć pierwszą w tym sezonie projekcję filmy serbsko-macedońskiego pt. ” Łowcy czarownic”. W czasie dyskusji po filmie nasi uczniowie dzielili się z innymi uczestnikami wydarzenia swoimi refleksjami. Projekt jest realizowany raz w miesiącu przez cały rok szkolny. Jego koordynatorem jest Pani Agnieszka Hejmowska.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH