Nocowanie w szkole

Nocowanie w szkole
Klasa 3A postanowiła spędzić noc w szkole. Nad wszystkim czuwały wychowawczynie oraz chętni rodzice: p. Sylwia Ziółkowska i p. Małgorzata Jarosz. Spotkanie rozpoczęliśmy od pożegnania się z rodzicami i słodki poczęstunek przygotowany przez kochanych rodziców.
W programie mieliśmy wiele atrakcji: decopuage jesienny, wspólne czytanie w bibliotece, zwiedzanie szkoły z latarkami , szukanie, a następnie rozwiązywanie zagadek oraz kolacja przy świecach. Po kolacji poszliśmy na spacer po Kowalach. Po powrocie, lekko zmęczeni, przygotowaliśmy się do nocnego odpoczynku. Nie obyło się bez czytania przed snem.
Rano zjedliśmy śniadanie, posprzątaliśmy i rozeszliśmy się do domów.
Sprawozdanie sporządził Jaś Sadowski i Patryk Zapadka i Natan Jarosz.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH