“Dzień Życzliwości i Pozdrowień” w Naszym Przedszkolu

Dnia 21 listopada w Naszym Przedszkolu będziemy obchodzić po raz kolejny “Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Jednak w tym roku będziemy obchodzić go w inny sposób.  Na dobry początek dnia każde dziecko otrzyma „uśmiechniętą buźkę”, która przez cały dzień będzie przypominała o uprzejmości i życzliwości, nie tylko tego dnia, ale każdego.

Wszyscy przychodzimy  tego dnia ubrani na żółto – kolor optymizmu i radości. Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia. Ok. godziny 11-tej organizatorki odwiedzą każda grupę-  grupa, która będzie najliczniej ubrana otrzyma nagrodę niespodziankę ufundowaną przez Dyrekcję CET.

Zorganizowany będzie „Straganik Życzliwości”, który będzie się znajdował na przeciwko kuchni., na którym dzieci znajdą owoce i ciasto, wystarczy uśmiech.

Grupy czteroletnie- przygotowują więcej „uśmiechów” aby przejść na szkołę CET i obdarować spotkane osoby.

Grupy 5-6 letnie wychodzą z żółtymi balonami i „uśmiechami” na Kowale.

To będzie wspaniały dzień.

 

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH