Zabawa karnawałowa kl.1-3

13 lutego, w ostatni dzień karnawału w SP CET odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów kl.1-3. Sala gimnastyczna na czas balu zamieniła się w prawdziwy Egipt. Uczniów otaczały piramidy, hieroglify, gorący piasek i palmy. Pojawił się również Sfinks i krokodyle z Nilu. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  egipskie księżniczki, mumie, poszukiwaczy przygód a nawet piramidy. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Dzień ten dostarczył dzieciom i wychowawcom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – przekonajcie się sam!