Wycieczka klas VI i VII

Dnia 3 września 2018 r. klasy: 6A, 6B oraz 7A pojechały środkami komunikacji miejskiej do Fun Areny by pobawić się w Escaperoom. Spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie ósmej, po godzinie dotarliśmy na miejsce.
Fun Arena była otwarta od dziesiątej, dlatego usiedliśmy na ławkach przed stadionem i zjedliśmy nasze drugie śniadania. Opiekunowie podzielili nas na dwie duże grupy, w których mieliśmy wejść do pokoi. Gdy otworzyli Escaperoom, pierwsza grupa weszła do pokoi, a druga przez godzinę spędziła czas w kawiarni grając w piłkarzyki, na automatach lub rozmawiała na temat, jak minęły wakacje. Po godzinie czasu nastąpiła zmiana, do pokoi weszła następna grupa, która była podzielona w pięcio lub sześcioosobowe zespoły, podobnie jak pierwsza. Przez godzinę musieliśmy znaleźć wyjście z pokoju wykorzystując do tego różne wskazówki, takie jak: wycięte artykuły z gazet, kody i inne przedmioty. Mogliśmy skorzystać również z podpowiedzi, które miały pomóc nam znaleźć wyjście.
Po zabawie w Escaperoom pojechaliśmy tramwajem do Gdańska Głównego. Będąc na miejscu poszliśmy do Forum Gdańsk na pyszne lody. Po zjedzeniu smacznych deserów wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły. Na długo w naszej pamięci pozostaną miłe wspomnienia fantastycznie rozpoczętego nowego roku szkolnego 2018 / 2019.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH