Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku w Szkole Podstawowej CET Wielka Orkiestra zagra w piątek, 12 stycznia 2018. Serdecznie zapraszamy już od godziny 16-stej.

Tradycyjnie otworzymy kawiarenkę, w której poczęstujemy wypiekami i kawą. Każda klasa i grupa przedszkolna stworzy wyjątkowe pamiątki, które będą mieli Państwo okazję zakupić na kiermaszu. Przygotujemy orkiestrową loterię. Nasi uczniowie wystąpią z pokazami tańca – taniec towarzyski, nowoczesny oraz cheerleaderki! Będzie także możliwość posłuchania gry uczniowskiego zespołu rockowego:) I klasycznie – chór szkolny CET umili państwu wieczór przepięknym koncertem. Oczywiście przygotowaliśmy także wiele innych niespodzianek dla uczniów i najmłodszych. Będzie się działo! Do zobaczenia!