Państwo Golimowscy

 

Z dniem 13 czerwca 2016 rusza w naszej szkole i przedszkolu akcja charytatywna „Pomóżmy Liliannie, Mai i Lence odzyskać dawne życie”.

Państwo Golimowscy mieszkają w Kowalach. W styczniu 2016 r. młody kierowca bez prawa jazdy wjechał czołowo w ich samochód, powodując ciężki wypadek. W wypadku najbardziej ucierpiała pani Lilianna, która była w ciąży oraz jej półtoraroczna córka Maja. Dziewczynka do dziś przebywa w szpitalu. Straciła wzrok, nie mówi i doznała porażenia czterokończynowego. Pani Lilianna była w siódmym miesiącu ciąży. Lekarze musieli wykonać cesarskie cięcie, w wyniku którego przedwcześnie urodziła się maleńka Lenka. Pani Lilianna miała uszkodzony kręgosłup, połamane kończyny, żebra, wycięto jej śledzionę.

Pani Lilianna i pan Paweł wychowują cztery dziewczynki. Trzy z nich to ich rodzone córki, dla jednej są rodziną zastępczą. Od czasu wypadku pan Paweł nie pracuje, opiekuje się przebywającą w szpitalu Mają. Pani Lilianna przez dwa miesiące była przykuta do łózka, teraz porusza się o kulach. Cała rodzina potrzebuje wsparcia i pomocy materialnej:

ZBIERAMY :

– pampersy firmy pampers, rozmiar 6 i 3

– mleko nan pro 4 i 2

– chusteczki

– proszek dla dzieci persil sensitive

– płyn do płukania dziecięcych ubranek

– butelki tommee tippee

– smoczki uspokajające lovi

– soczki , kaszki , deserki, obiadki

– body z krótkim i długim rękawem (rozmiar 110-116 lub długość plecków 50 cm)

– oliwki lub żele do masażu

– chemia gospodarcza

Rodzinę można również wesprzeć finansowo – puszka na ten cel znajduje się w sekretariacie szkoły.

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane bezpośrednio pani Liliannie.

 

Wierzymy, że, jak zawsze, zaangażują się Państwo w nasze działania.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH