konkurs wiedzy o krajach Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii dla klas 2 i 3

W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o krajach Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Północnej Irlandii dla klas 2 i 3. Reprezentanci klas wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach wewnątrzklasowych godnie reprezentowali swoje klasy.
Rywalizacja była zacięta, a poziom gry wyrównany, dlatego też nie obyło się bez dogrywki. W ostatecznym starciu miejsce I zajęli ex aequo: Pola, Antek oraz Kacper z klasy 2B oraz Kornelia, Leon i Mateusz z klasy 3A. Na miejscu II uplasowali się: Adam, Krzyś i Tymon z klasy 3B. Zaś miejsce 3 wywalczyli: Michał, Adelka i Kajetan z klasy 2A. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy. Na koniec odbyła się uroczysta koronacja oraz wspólne odśpiewanie hymnu „God save the king”. Ponadto na sali można było podziwiać prace plastyczne dzieci – symbole The UK.
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Panie: Ania, Karolina, Marta. 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH