II edycja multimedialnego konkursu „Drużyna Bystrzaków”

W dniu dzisiejszym Szkoła Podstawowa CET zorganizowała II edycję multimedialnego konkursu „Drużyna Bystrzaków”. W konkursie wiedzy wzięło udział sześć szkół. W wyniku bardzo zaciętej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęli uczniowie z Podstawowej Szkoły Społecznej „Niedźwiednik” w Gdańsku. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach a trzecie miejsce Zespół Kształcenia i Wychowania w Bielkówku. Swoje reprezentacje wystawiły również Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. dr Wandy Błęńskiej w Kowalach, Zespół Kształcenia i Wychowania w Lublewie Gdańskim oraz Szkoła Podstawowa w Pręgowie.
Uczestnicy konkursu wzięli udział w warsztatach Scottie Go!, podczas których nauczyciele Szkoły Podstawowej CET zapoznali naszych gości z podstawami programowania.
Po raz kolejny patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Kolbudy.
Puchary najlepszym drużynom wręczył wicewójt Marek Goliński. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Partnerami konkursu byli: Trefl SA, Restauracja „K2”, firma J&D Catering oraz CET.
Wszystkie zdjęcia: https://cet-edu.pl/google/

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH