“Dzień Optymizmu” w Naszym Przedszkolu

W poniedziałek 21.05. będziemy w Naszym Przedszkolu obchodzili Dzień Optymizmu. W związku z tym w korytarzu w szatni będzie wywieszony brystol, na którym każdy będzie mógł zapisać optymistyczną myśl.
Zachęcamy też do wzięcia udziału w akcji “Każdy ma prawo do błędu”, w ramach której wszystkie dzieci  oraz rodzice proszeni są o przejście tego dnia do przedszkola w dwóch różnych skarpetkach. Ubranie się w ten sposób ma potwierdzać tytuł akcji. Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do zastanowienia się nad kwestią popełniania błędów, omyłek lub niewiedzy. Każdy ma prawo się mylić lub nie znać odpowiedzi na zadane mu pytanie. Pozwólmy dzieciom uczyć się w atmosferze pomocy i wsparcia. Nie oceniamy pochopnie. Bądźmy dla siebie wsparciem. Stwórzmy pozytywną wizję zdobywania wiedzy, która pozwala popełniać błędy i wspólnie się z nich uczyć.
Ponadto już od rana będą różne zabawy oraz przedstawienia. Prosimy więc o przyprowadzenie dzieci na 9:00.
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH