Zawody szachowe

W dniu 8 października 2021 r. w Szkole Podstawowej w Wiślince zostały zorganizowane  Powiatowe Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej oraz w Szachach drużynowych .

W zawodach obowiązywały przepisy PZSzach. Mecze rozgrywano na 4 szachownicach. Kolejność zgłoszeń do pierwszej rundy nie mogła ulec zmianie do końca turnieju, tempo gry – 12min dla zawodnika na rozegranie partii.

Mistrzem Powiatu Gdańskiego w najmłodszej kategorii została nasza reprezentacja Szkoły Podstawowej CET grając w składzie: Aleksander z klasy VI B, Michalina z klasy V B , Jan i Alan z klasy VI A.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyła reprezentacja również naszej szkoły, grając w składzie: Kaja i Adam z klas VIII B, Paweł i Natan z klasy VIII C.

Nasza szkoła uzyskała promocję do kolejnej rundy tj. półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 13 października w naszej szkole. Gratulujemy zwycięzcom!!!