Zwycięstwo w Powiatowych Zawodach w Dwa Ognie Usportowione

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców okazała się lepsza od swoich kolegów z Zespołu Szkół w Przywidzu, Szkoły Podstawowej z Pruszcza Gdańskiego i  Szkoły Podstawowej z Suchego Dębu zdobywając tym samym tytuły mistrza powiatu i prawo udziału w kolejnym etapie rozgrywek międzyszkolnych.

Powiatowy Turniej w Dwa Ognie Usportowione szkół podstawowych rozegrano 10 stycznia 2018 w hali sportowej Zespołu Szkół w Przywidzu. W turniej udział wzięło 6 reprezentacji Szkół Podstawowych podzielonych na dwie grupy. Nasza Drużyna w grupie pokonała 18:15 szkołę z Pruszcza Gdańskiego a następnie szkołę z Przywidza, zapewniając sobie udział w grze o I miejsce turnieju. W finale Szkoła Podstawowa CET wygrała 22-8 z Szkołą Podstawową z Suchego Dębu.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH