Zielona Szkoła

Szanowni Państwo!

Wspólne wyjazdy z dziećmi przełamują sztywną szkolną dyscyplinę, ułatwiają poznanie się i zawiązanie przyjaźni. Na “Zielonej szkole” może odbywać się wprowadzanie nowych treści, można także rozwijać i wzbogacać posiadane przez uczniów wiadomości oraz sprawdzać umiejętności w konkretnym działaniu. Nauka poza murami szkoły jest przyjemnością, a jej efekty edukacyjne są trwalsze.

ZIELONA SZKOŁA NAD BAŁTYKIEM
Szkoła Podstawowa CET serdecznie zaprasza uczniów klas pierwszych na Zieloną Szkołę nad Bałtykiem – trzydniowy pobyt integracyjny w ośrodku Viva w Jantarze, pod opieką wychowawców, nauczycieli oraz kadry instruktorskiej.
Zielona Szkoła nad Bałtykiem to propozycja dla aktywnych dzieci – trzy dni wypełnione zajęciami rozwijającymi kreatywność i niekonwencjonalne myślenie, prowadzonymi przez kadrę profesjonalnych instruktorów. Postawione przed uczestnikami zadania wymagać będą pracy zespołowej, pomysłowości i niecodziennych rozwiązań. Biorąc udział w grach terenowych, leśnych i integracyjnych dzieci przeżyją niezapomniane przygody i nie znajdą chwili na nudę, pierwszy dzień kończąc wspólną dyskoteką. Wyjazd zamkniemy drugiego dnia pożegnalnym ogniskiem, do szkoły wrócimy trzeciego dnia po obiedzie i ostatniej turze gier.
Termin wyjazdu:
23-25.05.2016
Miejsce pobytu:
ośrodek Viva, Jantar – www.vivajantar.pl

ZIELONA SZKOŁA NA MAZURACH
Szkoła Podstawowa CET serdecznie zaprasza uczniów klas drugich, trzecich i czwartej na Zieloną Szkołę na Mazurach – trzydniowy pobyt integracyjny w hotelu Manor nad malowniczymi jeziorami olsztyńskimi, pod opieką wychowawców, nauczycieli oraz kadry instruktorskiej. Zielona Szkoła na Mazurach to propozycja dla aktywnych – trzy dni wypełnione zajęciami rozwijającymi kreatywność i niekonwencjonalne myślenie, prowadzonymi przez kadrę profesjonalnych instruktorów. Postawione przed uczestnikami zadania wymagać będą pracy zespołowej, pomysłowości i niecodziennych rozwiązań. Biorąc udział w grach terenowych, leśnych i integracyjnych dzieci przeżyją niezapomniane przygody i nie znajdą chwili na nudę, zaś pierwszy dzień zakończy się wspólną dyskoteką. Wyjazd zamkniemy drugiego dnia pożegnalnym ogniskiem, do szkoły wrócimy trzeciego dnia po obiedzie i ostatniej turze gier.
Termin wyjazdu:
8-10.06.2016