Zespół chłopców CET BRYZA Kolbudy Mistrzem Województwa Pomorskiego

Zespół chłopców CET BRYZA Kolbudy Mistrzem Województwa Pomorskiego w koszykówce!

28.05 na hali ZSPiG w Kolbudach odbył się finał rozgrywek koszykówki chłopców w kategorii U10 (rocznik 2007). W półfinale zespół Bryzy Kolbudy wygrał z UKS Siódemką Sopot 56:26. W Finale nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną SKS Sharks Gdynia. Po niezwykle zaciętym meczu Bryza pokonała rywali 36:31 zdobywając tym samym Mistrzostwo Województwa Pomorskiego. Trzecim zespołem w klasyfikacji sezonu 2016/2017 była drużyna STK Czarni Słupsk.
Mistrzowie Województwa UKS CET BRYZA Kolbudy w składzie:

trener Piotr Kloska

Filip Przybył
Karol Kloska
Błażej Olbrycki
Bartłomiej Piwowarczyk
Filip Łącz
Piotr Jankowiak
Michał Janczewski
Klaudiusz Kloska kpt.
Jacek Jaworowski
Jakub Szewc
Kacper Surmacz
Damian Szałucki

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH