Zawody w szachy drużynowe

W dniu 14 października 2021 r. w naszej szkole  zostały zorganizowane  Półfinałowe Wojewódzkie Igrzyska Dzieci, Młodzieży Szkolnej w Szachach drużynowych .

W zawodach obowiązywały przepisy PZSzach. Mecze rozgrywano na 4 szachownicach. Kolejność zgłoszeń do pierwszej rundy nie mogła ulec zmianie do końca turnieju, tempo gry – 10min dla zawodnika na rozegranie partii.

Mistrzem Półfinałów Wojewódzkich w najmłodszej kategorii została nasza reprezentacja Szkoły Podstawowej CET grając w składzie: Aleksander z klasy VI B, Michalina z klasy V B , Jan i Alan z klasy VI A.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyła reprezentacja również naszej szkoły, grając w składzie: Kaja i Adam z klas VIII B, Paweł i Natan z klasy VIII C.

Nasza szkoła uzyskała promocję do kolejnej rundy tj. finałów wojewódzkich. Gratulujemy zwycięzcom!!!