Zapisy na zajęcia pozalekcyjne

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz ich planem pod linkiem https://cet-edu.pl/wp-content/uploads/2015/06/plan_lekcji_zajecia_pozalekcyjne.pdf. Pod linkiem https://cet-edu.pl/szkola-podstawowa/sp-organizacja/sp-zajecia-pozalekcyjne/ znajdą Państwo opisy wszystkich zajęć oraz nazwiska prowadzących.

 

Zapisy elektroniczne rozpoczną się 8 września i będą aktywne do 11 września. Prosimy, by porównać plan zajęć pozalekcyjnych z planem zajęć edukacyjnych dziecka i wspólnie z nim dokonać wyboru interesujących dziecko aktywności. Jednocześnie przypominamy, że terapie: logopedyczna, pedagogiczna, indywidualna oraz grupowa są priorytetowe – zespół ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej będzie kontaktował się z Państwem, by ustalić dogodne terminy.

 

Prosimy o spokojne i przemyślane dokonywanie wyboru – nie określiliśmy limitu miejsc w grupach i postaramy się je w miarę możliwości zapewnić wszystkim chętnym. Zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość wprowadzenia niezbędnych zmian w planie zajęć pozalekcyjnych oraz stworzenia ewentualnych dodatkowych grup w innych godzinach.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH