WYGRANA W KASZUBSKIM KONKURSIE ONLINE!

W czasie nauki zdalnej nasi ucznowie nie marnowali czasu. Dzięki swojej aktywności oraz pracy, zajęli II miejsce w kaszubskim konkursie karaoke pt.:“Chwat do piesni“ organizowanym przez oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Baninie. Zadaniem było zrobienie fotografii ilustrujących jedną z wybranych piosenek w języku kaszubskim, a następnie wraz z podkładem muzycznym, zmontowanie ich w teledysk.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w czasie wakacji podczas finału X Festiwalu Filmów Kaszubskich. Maciej (4a), Laura (5a) i Klara (2b) reprezentowali naszą szkołę dzięki zdolnościom, chęci rozwijania swoich talentów i pasji.

Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy uczniów naszej szkoły do udziału w pozytywnej rywalizacji tego typu.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH