Wycieczka na przedstawienie teatralne Wynalazców i Naukowców

W dniu 26 października o godzinie 10:30 dzieci z grupy Wynalazcy i Naukowcy wezmą udział w przedstawieniu teatralnym Narodowego Teatru Edukacji im Adama Mickiewicza z Wrocławia pt.: ”Ach, ta Pippi”, w sali Multikina we Wrzeszczu.

W spektaklu dzieci zobaczą bardzo ciekawą historię małej Pippi, dzięki której przekonamy się, co znaczy prawdziwa przyjaźń, szczególnie dzisiaj, tolerancja. Śledząc uważnie przygody naszej bohaterki możemy wiele się nauczyć.

Po pierwsze o tolerancji dla innych.

Po drugie poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, jaka łączy Pippi z Tomkiem i Aniką. Przekonamy się, jak cudownie można spędzić czas w grupie rówieśniczej.

Pipi nauczy nas także miłości do zwierząt, z którymi ma świetny kontakt.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH