Wycieczka do Movement Arena w Gdańsku

Dnia 25 października 2017, klasa 6 udała się na wycieczkę do Movement Arena. Poechaliśmy komunikacją miejską.  Ze szkoły wyjechaliśmy około 11, a wróciliśmy przed 16.

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, przebraliśmy się w stroje sportowe. Zaczęliśmy rozgrzewkę od biegania i ćwiczeń. Podzieliliśmy się na grupy – dziewczynki i chłopcy. Chłopcy poszli na trampoliny, a dziewczynki na parkour. Na parkourze wspinaliśmy się, skakaliśmy i robiliśmy przewroty na przedmiotach do tego dostosowanych. Następnie była zmiana – chłopcy poszli na parkour,
a dziewczynki na trampoliny. Instruktor, pokazywał nam zadania, które musieliśmy wykonać. Pod koniec wycieczki mieliśmy czas wolny. Cała klasa poszła na trampoliny. Specjalnie instruktor pozwolił nam skakać na poduszkę z 1m, 1,5m oraz 2m. Następnie przebraliśmy się w nasze ubrania, w których przyjechaliśmy i poszliśmy na tramwaj.

Ogólnie bardzo nam się podobała wycieczka. Było zabawnie, miło oraz mogliśmy razem spędzić czas.

– klasa VI

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH