Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy z udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Działo się wiele:) Jak zawsze gwar w kawiarence, dużo radości na loterii, podziwianie i kupowanie pamiątek na kiermaszu. W tym roku gościliśmy także tancerzy DancePro oraz Zespół Pieśni i Tańca Gdańsk, którzy zapewnili widzom dużą dawkę przyjemności. Pięknie zaprezentowali się także uczniowie Chóru SP CET wraz z uczniami grającymi na gitarach. Finałem imprezy była niezwykle emocjonująca licytacja, – począwszy od przepięknego (i smacznego:) tortu WOŚP (70zł), przez VIP-owskie wejściówki do sklepiku szkolnego, wiele innych sportowych gadżetów, aż do piłki z autografami piłkarzy (400zł!). Zabawa była naprawdę ekscytująca:).

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tegoroczny Finał WOŚP: występującym, darczyńcom, cukiernikom WOŚP-owym (za pyszności w kawiarence) oraz wolontariuszom – nauczycielom i uczniom z Samorządu Szkolnego. Razem zebraliśmy kwotę 4196.74zł.

Do zobaczenia za rok!