VII edycja Pomorskich Meczów Matematycznych

Zakończyliśmy udział w VII edycji Pomorskich Meczów Matematycznych. Rozegraliśmy trzy mecze grupowe. Pierwszy ze SP nr 67, który wygraliśmy 30:18, drugi ze Szkołą Podstawową im. W. Błeńskiej w Kowalach, który zremisowaliśmy 4:4 i trzeci z British International School w Gdańsku, który wygraliśmy (33:16). Los jednak zdecydował, że zajęliśmy drugie miejsce w grupie i nie awansowaliśmy do fazy pucharowej. Jednak jesteśmy bardzo dumni z naszej wspaniałej drużyny, której ogromnie dziękujemy za godne nas reprezentowanie. Bartku – najlepszy kapitanie, Jakubie, Olku, Bartku, Natalio, Milenko, Michale, Olku, Szymonie, Michale, Alu, Hubercie, Rozalio, Małgosiu spisaliście się na medal.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH