Uwaga Konkurs!!!!!!

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” w roku szkolnym 2016/2017 organizuje ogólnopolski konkurs biblioteczny dla uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III i IV-VI.
Zadaniem konkursowym w pierwszej kategorii wiekowej będzie wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką na temat związany z książką Grzegorza Kasdepke „Tajemnicze zniknięcie detektywa Pozytywki”, a dla uczniów klas IV-VI – praca pisemna w oparciu o książkę „Dom nie z tej ziemi” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby.
Ocenie jury zostaną poddane oryginalność pracy, pomysłowość oraz wkład twórczy, a w przypadku drugiej kategorii wiekowej także wyobraźnia i biegłość językowa.
Na laureatów literackich zmagań czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzca każdej kategorii otrzyma w nagrodę laptopa, a autorzy wyróżnionych prac – tablety.

Konkurs trwa od 31 marca do 30 września, a głoszenie wyników nastąpi 15 listopada 2017 roku.