Tydzień pełen wrażeń w grupie „Szalonych Odkrywców”

Minął kolejny tydzień u Odkrywców jak zwykle pełen wrażeń.
We wtorek odwiedziła nas Pani Jagoda N-l SP CET, która uczyła nas podstawowych słów w j. kaszubskim. Dzieci zagrały w grę na tablicy multimedialnej a p. Jagoda zaśpiewała nam „Kaszebsczi nuty.” Było bardzo zabawnie, dziękujemy.
Środa zapowiadała się ciekawie, tym razem z cyklu Poznaję Ciekawe Zawody – Odkrywcy dowiedzieli się za sprawą mamy Nadii na czym polega praca lekarza ortopedy. Dziękujemy pani Tamarze za bardzo ciekawe zajęcia.
W piątek odwiedziny Rodziców Arona, którzy przeczytali Odkrywcom zabawne przygody Słonia Konstantego. Projekt Cała Polska Czyta Dzieciom na dobre zagościł w naszej grupie. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH