Szkoła podstawowa

Pierwszym miejscem, w którym młody człowiek rozpoczyna wieloletni okres edukacji, jest szkoła podstawowa. To właśnie tam uczymy się wszystkich niezbędnych do życia społecznego czynności – czytania, pisania, liczenia czy zasad rządzących przyrodą.

Jednak z pewnością wielu z nas mogłoby wspominać swoje pierwsze lata nauki niezbyt pochlebnie, ze względu na brak odpowiednich pomocy naukowych, nauczycieli, którzy nie potrafili wytłumaczyć wielu tematów czy chociażby niedostosowanie metod pracy do możliwości uczniów.

Dlatego też stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, jakim jest Szkoła Podstawowa w Kowalach koło Gdańska. Jest to placówka prowadzona przez Centrum Edukacji Twórczej, mająca na celu stworzenie jak najlepszych warunków rozwoju intelektualnego dzieci z Gdańska i okolic, z uwzględnieniem ich predyspozycji.

W ramach prowadzonych przez nas zajęć nie tylko przekazujemy wiedzę oraz ćwiczymy umiejętności naszych uczniów, ale także przyczyniamy się do ich wychowania w duchu szacunku do każdego człowieka. Pragniemy rozwijać w nich kreatywność oraz wrażliwość na potrzeby innych czy piękno otaczającego świata.

Oferta edukacyjna Szkoły Podstawowej w Kowalach, oprócz realizacji standardowych programów nauczania, obejmuje także dwujęzyczne prowadzenie zajęć, jak również bogatą propozycję atrakcyjnych zajęć dodatkowych.

Jeżeli więc zależy Ci na przyszłości Twojego dziecka i chcesz zapewnić mu najlepsze warunki nauki już na starcie, wybierz naszą szkołę podstawową, która zapewni skuteczne zdobywanie wiedzy, ale także odkrywanie kolejnych zainteresowań czy poznawanie nowych przyjaciół.