Sukcesy

Dwa Ognie Usportowione

20.02 reprezentacja szkoły uczestniczyła w wojewódzkich międzyszkolnych zawodach w dwa ognie. To pierwsze potyczki sportowe na tak wysokim poziomie.  Drużyny zostały podzielenie na dwie grupy. Po wspaniałej walce i sportowej rywalizacji g  nasza drużyna w grupie zajęła II miejsce, a w końcowej klasyfikacji III miejsce w województwie.  Uczniowie dali z siebie wszystko! Były: po

III Gdański Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim ,,Math is Coll”

Dnia 7 czerwca Karolina i Alicja reprezentowały naszą szkołę na III Gdańskim Konkursie Matematycznym w Języku Angielskim ,,Math is Cool”. Karolina zajęła pierwsze miejsce, a Alicja – czwarte. Gratulujemy serdecznie!

Sukces Tymona

W minioną niedzielę w Bydgoszczy Tymon z partnerką wytańczył III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego.

Sukces naszej uczennicy

Miniony weekend odbyły się halowe Mistrzostwa Pomorza w Skokach. Miło jest nam poinformować, że nasza uczennica z IV klasy Lena  została wicemistrzynią Pomorza. Inne osiągnięcia Leny to: -Mistrzyni Pomorza w kategorii kuców -udział w ścisłym finale grupy A1 na zawodach ogólnopolskich w Poczerninie i zajęła 7 miejsce Lena jest zakwalifikowana do Halowego Pucharu Polski, który […]