Stop agresji i przemocy

W dniach 8 – 10 października 2018 roku obchodziliśmy w Naszej szkole akcję “Stop agresji i przemocy” pod hasłem – Czynię dobro!
Uczniowie uczestniczyli w spektaklach profilaktycznych przygotowanych przez Teatr Maska z Krakowa. Klasy I – III z zaciekawieniem poznały historię pt. “Przyjaźni dar odwrócił zły czar”, w której to chłopiec o imieniu Frycek spotkał piękną Elfkę i postanowił jej pomóc odnaleźć zgubiony klucz do lasu. Z kolei klasy IV -VII wzięły udział w spektaklu pt. “Zgubione sumienie” o chłopcu Nochalu i jego braku szacunku do drugiego człowieka. Oba przedstawienia bardzo się podobały i każdy był pod wielkim wrażeniem gry aktorów.
Także stworzona została galeria zdjęć  “Czynię dobro!” na parterze starego budynku, z której to w wyniku głosowania wyłoniono trzy najciekawsze zdjęcia – zdjęcie nr 9, nr 1 i nr 2.
Dziękuję !
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH