Pasowanie na ucznia

19 października 2018 w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. Uczniowie klas Ia i Ib zebrali się na sali gimnastyczniej, aby udowodnić zebranym rodzicom oraz dyrekcji, że doskonale nadają się na uczniów! Wszystko poszło doskonale!

Uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę i nawet zła wróżka nie była w stanie ich powstrzymać. Dzieci wykazały się znajomością wiersza pt. “Katechizm polskiego dziecka”, rozpoznały symbole narodowe oraz odśpiewały hymn. W krainie matematyczne nazwały figury geometryczne oraz cyfry. W krainie przyrodniczej bezbłędnie odpowiedziały na zagadki starszych kolegów. Nasze pierwszaki posiadają również talent wokalny, co udowodniły śpiewając piosenki po polsku i angielsku.

Po uroczystym ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała na ucznia każdego pierwszaka  i tym samym oficjalnie rozpoczęła piękną, szkolną przygodę naszych uczniów.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH