Opinie uczniów

Patryk, 6B

Ja lubię naszą szkołę za to, że jest zadbana. Jest w niej czysto, a uczniowie o nią dbają. Wiele razy widziałam inne szkoły, gdzie uczniowie rzucali śmieci na ziemię a w łazienkach był sam brud. Drugą rzeczą, jaką lubię w naszej szkole to fakt, że uczniowie są bardzo mili i pomocni. Jest raczej mało kłótni i wyzwisk, co w niektórych szkołach się zdarza. Ostatnią rzeczą o której chcę wspomnieć to to, że bardzo lubię naszych nauczycieli 🙂 są bardzo pomocni i dzięki nim nie mam problemu z przerabianym materiałem. Lekcje są ciekawe, nawet, gdy panuje pandemia. Wymieniłam tylko trzy powody, dlaczego nasza szkoła jest fajna, ale jestem pewna, że można ich znaleźć o wiele więcej?

Naszą szkołę lubię dlatego, że nikt nie jest tu agresywny, niemiły i nikt się tu za bardzo nie spiera. Fajne jest to, że mamy bardzo dobrych nauczycieli i dyrektorów szkoły. Poleciłbym naszą szkołę za to, że jest tu bardzo dobre wyposażenie , takie jak np. nowe komputery , projektory w każdej klasie, tablety itp..  Szkoła jest nowa, czysta i zadbana. Polecam CET każdej osobie, która zastanawia się nad wyborem nowej szkoły.

Nie jestem tu zbyt długo żeby wiedzieć, jaką dokładnie jest ta szkoła, ale coś wiem. Po pierwsze – znajomości. Nie trzeba być kimś innym i kogoś udawać, kim się nie jest. Po drugie – atmosfera. Atmosfera w klasie i ogólnie w szkole jest znakomita. Dookoła są ludzie, na których ci zależy i możesz na nich polegać. Po trzecie – nauczyciele. Lekcje i różnego rodzaju kontakty z nauczycielami są świetne. Nie mam żadnych wątpliwości do tego, że tutaj są najlepsi nauczyciele z jakimi miałam kontakt. Można pogadać i pożartować. Po czwarte – lekcje. Lekcje są w sam raz. Nie są nudne, zbyt wymagające, a i tak dużo z nich wynosimy. Po piąte – e-learning. Nie jestem fanką e-learningu, wolę tradycyjne metody nauczania, ale to, w jaki sposób nauczyciele prowadzą te zajęcia, jest nie do opisania. Cały czas tu coś porobimy, tam się pośmiejemy, a tu coś rozwiążemy. Jest po prostu idealnie. Szkoła ogólnie jest zadbana, czysta i bardzo przyjemnie się tu uczy i spędza czas ze znajomymi. Pozdrawiam ?♥️

Lubię moją szkołę, dlatego że panuje w niej dobra atmosfera. Uczniowie i nauczyciele są wobec siebie życzliwi, dość rzadko się zdarza, aby nauczyciel musiał krzyczeć na klasę. Na przerwach, jak we wszystkich szkołach, bywa dość głośno, lecz jest to gwar rozmów, a nie wulgaryzmy i przezwiska. Uważam, że nasza szkoła jest fajna, również dlatego, że jest dość mała. Sprawia wrażenie przytulnej, jakby sama zapraszała do wejścia. W naszej placówce jest również dobre wyposażenie, takie jak np. tablice multimedialne. Poleciłabym tę szkołę moim znajomym z wielu powodów, lecz główny z nich są lekcje. Zajęcia bardzo mi się podobają, są ciekawe, dużo z nich wynoszę, zapamiętuję. Nauczyciele w niezwykle ciekawy sposób realizują z nami materiał.  Ogólnie bardzo lubię moją szkołę. Jest to dobre miejsce na naukę, jak i na spotkanie z przyjaciółmi.

Lubię naszą szkołę za to, że panuje w niej zazwyczaj spokój .Nie ma w niej agresji, ani patologii. Uczniowie jak i nauczyciele dbają o szkołę, żeby była czysta. Atmosfera w naszej szkole jest świetna każdy zna każdego i nie ma kłótni pomiędzy klasami. W szkole mamy świetne wyposażenie takie jak komputery ,myszki ,ipady i tym podobne. Nauczyciele w naszej szkole są przemili.

Lubię naszą szkołę, dlatego ponieważ dobrze mi się w niej uczy. Uważam, że nauczyciele wszystko świetnie tłumaczą i zawsze pomogą uczniom. W placówce poznałam wiele fajnych dzieci. Moim zdaniem klasa 6B jest najlepsza(laugh).  Jest wiele zajęć dodatkowych, świetne boiska, jednak myślę że hala sportowa jest trochę za mała(smile). CET poleciłabym za to, że jest nowoczesna i są zawody sportowe. Samorząd ma fajne pomysły, które sprawiają, że szkoła jest o wiele ciekawsza.

Bardzo lubię naszą szkołę. Zawsze panuje w niej miła atmosfera. Budynek jest kameralny, przyjazny. Mamy bardzo dobry sprzęt. Uczniowie znają i lubią siebie nawzajem. Zawsze jeździmy na bardzo interesujące wycieczki. W naszej szkole jest wiele wydarzeń, takich jak: Akcja “Stop Agresji”, “Dni Narodów Świata”, “Dni Narodów Anglosaskich” i wiele innych. Nauczyciele są bardzo mili. Zawsze dbają o to, by nikt nie czuł się samotny czy przygnębiony. Dyrekcja bardzo ceni sobie zdanie uczniów, od czasu do czasu organizowane są ankiety poświęcone poznaniu naszej opinii na dane tematy. Poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym spędza się dużo czasu jest, moim zdaniem, bardzo ważne. Moja szkoła zapewnia mi to w stu procentach. Ostatnią rzeczą, o której chciałabym napisać, jest spędzanie czasu na świetlicy. Nasza szkoła dysponuje ogromną ilością zajęć dodatkowych, przeznaczonych dla wszystkich klas. Dla każdego coś się znajdzie. CET chciałabym polecić wszystkim, którzy mają dość ogromnych, zatłoczonych placówek. Uważam, że jest to najlepsza szkoła na jaką mogłam trafić.(smile)

Lubię naszą szkołę za wzajemne pomaganie sobie i za panującą tam atmosferę. Mimo, że są osoby, które innym uczniom dokuczają, ale żadna szkoła nie jest idealna. wydaje mi się, że wiele osób nie narzeka na ustrój i zachowanie uczniów w naszej szkole.

Lubię naszą szkołę za duży wybór zajęć pozalekcyjnych i fantastycznych nauczycieli