Opieka specjalistyczna

Opieka psychologiczno-pedagogiczna

Wychowanie i edukacja dzieci to ogromna odpowiedzialność. W realizacji tego niezwykłego zadania towarzyszy nam wykwalifikowany i doświadczony zespół. Pomoc udzielana uczniom polega na rozpoznawaniu oraz zaspokajaniu ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, natomiast rodzice i nauczyciele uzyskują wsparcie w rozwiązywaniu trudności dydaktycznych i wychowawczych.
Marta Owczarska – psycholog
Agnieszka Hejmowska-psycholog
Urszula Demczuk-psycholog

Opieka logopedyczna

Wszyscy rodzice pragną, aby ich dziecko miało w przyszłości wspaniałe wyniki w nauce i było akceptowane w społeczności szkolnej. W obu wypadkach kluczową rolę odgrywa stopień rozwoju mowy. Trzeba pamiętać, że od wczesnych lat dzieciństwa należy zapewniać dzieciom odpowiednią porcję ćwiczeń w mówieniu. Niektóre dzieci potrzebują stałej opieki logopedycznej, innym wystarczają grupowe zabawy ortofoniczne. Wspierając dziś harmonijny rozwój mowy swojego dziecka, dbasz o jego dobry start na ścieżce szkolnej. Mając powyższe na uwadze, należy stwierdzić, że konieczne jest zadbanie o prawidłowy rozwój mowy dzieci już od najmłodszych lat. W tej roli wspomoże Państwa nasza szkoła. Logopeda wcześnie rozpozna pojawiające się nieprawidłowości w rozwoju mowy i pomoże je zlikwidować.
Katarzyna Binkowska– logopeda
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH