Olimpiada „Olimpusek” z Języka Angielskiego (sesja zimowa)

W zimowej sesji Olimpiady „Olimpusek” z Języka Angielskiego w kategorii klas 1 miejsce IV zdobyła Kornelia Zientkiewicz, miejsce VI – Klara Werbińska i Bazyli Wyborski, miejsce VII – Tymoteusz Bartnik, Mikołaj Jacewicz i Witold Kaźmierowski, miejsce VIII – Lena Koniewska i Pola Szuchiewicz, miejsce IX – Jakub Jurkiewicz, Natan Kilarski, Filip Łącz, Bartłomiej Piwowarczyk, Dominika Przybył, Kaja Ross, Greta Trojanowska i Stanisław Żółtowski, miejsce XI – Maja Polak i Iwo Sokołowski, miejsce XII – Wiktor Lasowski, Alicja Mazurek, Vincent Pietraszko i Adam Rytlewski, miejsce XIII – Antoni Kowaluk, Agata Molenda i Filip Przybył, a miejsce XIV – Dominika Antkowiak i Piotr Maśka; w kategorii klas 2 miejsce XII zdobył Dawid Jarosz i Dominik Zajc, a miejsce XV – Aleksandra Jurewicz; w kategorii klas 3 miejsce XII zajęła Olga Kawka i Maciej Zając, miejsce XIV – Amelia Rutkowska, a miejsce XV – Mateusz Urbański.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH