Oficjalnych punktów zbiórki żywności dla uchodźców z Ukrainy

Drodzy Mieszkańcy Kowal i okolic.
Szkoła Podstawowa CET została jednym z oficjalnych punktów zbiórki żywności dla uchodźców z Ukrainy organizowanej przez Bank Żywności Trójmiasto. Zapraszamy zatem wszystkie chętne osoby o przynoszenie produktów do naszej szkoły. Dary prosimy zostawiać w przedsionku do szkoły (budynek B od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00.
W imieniu organizatorów prosimy o przynoszenie produktów tylko i wyłącznie z niżej podanej listy:
– produkty gotowe do spożycia, nie wymagające podgrzewania: konserwy mięsne i warzywne, batony energetyczne, słodycze
– produkty instant (do zalania wrzątkiem): zupki chińskie, zupy w proszku, kisiele, owsianki itp.
– żywność dla dzieci: mleka w proszku, mleka dla niemowląt, kaszki, dania w słoikach dla dzieci
– kawa, herbata, cukier, kakao do picia
– woda butelkowana, soki i napoje (w kartonach lub butelkach)
Zbieramy też naczynia jednorazowe: talerze płytkie i głębokie, kubki, sztućce!
Zbiórka w naszej szkole trwa do 11. marca z możliwością przedłużenia.
Pełna lista punktów zbiórki w Trójmieście https://bztrojmiasto.pl/punkty-zbiorki-zywnosci-dla…/
Punkty zbiórki żywności dla uchodźców z Ukrainy
W tym miejscu publikujemy aktualizowaną listę punktów prowadzących zbiórki żywności, która trafi do przybyłych do Trójmiasta uchodźców z Ukrainy.

Dodaj swój komentarz