O nas

Centrum Edukacji Twórczej powstało z potrzeby zapewnienia edukacji na najwyższym poziomie.

Nasze przedszkole i szkoła podstawowa w graniczących z Gdańskiem Kowalach, to wyjątkowa placówka edukacyjna – nowoczesna, technologicznie nadążająca za światowymi trendami, łamiąca utarte stereotypy i ograniczenia.

Na bazie najnowszych technologii IT, w jakie wyposażona jest każda sala lekcyjna, uczniowie w naturalny sposób korzystają z narzędzi multimedialnych, wzbogacając i urozmaicając swój warsztat pracy.

Zapewniamy dzieciom optymalne warunki rozwoju fizycznego: nowoczesną halę sportową, boisko piłki nożnej, doświadczonych instruktorów i nauczycieli.
Centrum Edukacji Twórczej to przede wszystkim wysoki poziom edukacji, innowacyjność oraz wysoka indywidualizacja procesu kształcenia.

Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET rozpoczyna się w pierwszych miesiącach nowego roku kalendarzowego. Skorzystaj z formularza w zakładce „Rekrutacja” i wspólnie z nami zadbaj o przyszłość swojej pociechy!