Mam Talent 2016

Szanowni Państwo,

II edycja pokazu Mam Talent CET odbędzie się 17 maja 2016r. Serdecznie zapraszamy dzieci do zaprezentowania swoich zdolności. Pokazy mogą obejmować najróżniejsze dzieciny za wyjątkiem talentu wokalnego (ten chętnie obejrzymy podczas zbliżającego się IV Szkolnego Festiwalu Piosenki CET).

Imprezę uświetnią ubiegłoroczni laureaci – zdobywczynie nagród głównych: Alicja Seliga z klasy 2a (kategoria prezentacja sceniczna: gra na keyboardzie) duet Sara Gniewkowska i Mariola Wittig z klasy 2b (kategoria prezentacja artystyczna: gimnastyka artystyczna) oraz Magdalena Jung z klasy 2b kategoria prezentacja przestrzeni kreatywnej: wystawa prac plastycznych).

Zapisy przyjmują pani Jagoda Sulewska i pani Anna Siemborska do 10 maja 2016r. Zapraszamy!

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH