„Mały Sport – Wielka Zabawa”

W regionalnych zawodach „Mały Sport – Wielka Zabawa” reprezentacje naszej szkoły zajęły II miejsce w kategorii klas 1, I miejsce w kategorii klas 2 i I miejsce w kategorii klas 3. Prezentujemy składy naszych drużyn: klasy 1 – Krzysztof Chorębała, Tymon Chudzik, Lena Falkiewicz, Adam Ferenc, Paulina Grechuta, Lena Hukała, Maja Hukała, Maja Kujawska, Hubert Skamarski, Mateusz Stolarski i Patryk Zapadka, klasy 2 – Zuzanna Bukowska, Małgorzata Burek, Kacper Dobek, Kacper Jesionowski, Robert Lewandowski, Filip Łącz, Piotr Maśka, Maksymilian Pietrzykowski, Dominika Przybył, Kaja Ross, Marta Sztyber, Agata Właz i Kornelia Zientkiewicz, klasy 3 – Szymon Daraszkiewicz, Sara Gniewkowska, Magdalena Jung, Kamila Mazurowska, Jakub Mielczarek, Jan Tesarski, Dominik Wawrykiewicz, Pola Wellman, Patrycja Zdebik i Błażej Zieliński.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH