Małgorzata Rudkowska

Małgorzata Rudkowska jest właścicielem i Dyrektorem Szkoły Podstawowej CET i Dwujęzycznego Przedszkola CET. Wcześniej w latach 2000–2005 była Dyrektorem i nauczycielem Gdańskiej Szkoły Podstawowej Lingwista. Małgorzata Rudkowska od 1989 do 2000 roku była nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku. Ukończyła Uniwersytet Gdański oraz podyplomowe Studia Zarządzania Oświatą. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu psychologii, socjologii i pedagogiki, szkoleniach z zakresu nowych technologii informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i mediacji. W 2015 roku otrzymała od Marszałka Województwa Pomorskiego tytuł „Kobiety sukcesu”. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując dla dzieci w szkołach podstawowych i przedszkolu, współpracując z Domami Małego Dziecka oraz fundacjami działającymi na rzecz dzieci.