Konkurs Języka Hiszpańskiego „Cervantesik”

W Konkursie Języka Hiszpańskiego „Cervantesik” (ranga szkolna) w kategorii klas 1 miejsce I zajął Bartłomiej Piwowarczyk, miejsce II – Bazyli Wyborski, miejsce III – Kaja Ross, a wyróżnienia zdobyli: Dominika Antkowiak, Lena Koniewska, Igor Krzymiński, Wiktor Lasowski, Robert Lewandowski i Maksymilian Pietrzykowski, w kategorii klas 2 miejsce I zajęła Alicja Seliga, miejsce II – Aleksandra Jurewicz, miejsce III ex æquo – Olivia Stykuć-Gejner, Dominik Zajc i Patrycja Zdebik, a wyróżnienia zdobyli: Magdalena Jung, Łukasz Karwowski, Ignacy Kowaluk i Michał Wakieć, w kategorii klas 3 miejsce I zajęła Olga Kawka, miejsce II – Amelia Rutkowska, miejsce III – Maciej Zając, a wyróżnienia zdobyli: Alexandra Dwojakowska, Oskar Kukowski, Paweł Szulc i Oliwia Wójcicka.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH