Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniach 13-15 grudnia w naszej szkole odbył się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez nauczycieli świetlicy. W czasie kiermaszu można było zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły: bombki, stroiki, wieńce, choinki, szyszki, bałwanki, skrzaty, kartki świąteczne, i wiele wiele innych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać 3606 zł. Wszystkie zebrane pieniążki zostaną przekazane na rehabilitację Alicji – podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, u której zdiagnozowano zespół Retta.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok !!!

Dodaj swój komentarz