Ireneusz Rudkowski

Ireneusz Rudkowski jest właścicielem i Dyrektorem finansowym Szkoły Podstawowej CET i Dwujęzycznego Przedszkola CET. Wcześniej od 2012 roku był Dyrektorem Szkoły Podstawowej CET. Ireneusz Rudkowski od 1987 do 2011 roku był nauczycielem a potem Dyrektorem Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 w Gdańsku, w latach 1989–2011 był trenerem grup młodzieżowych oraz młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce ręcznej, w latach 2003–2007 był trenerem drużyny Ekstraklasy AZS-AWFiS Gdańsk. Ireneusz Rudkowski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, a także podyplomowe Studia Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Gdańskim. Uczestniczył w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i sprzedaży oraz mediacji, szkoleniach z zakresu nowych technologii informatycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w szkołach i klubach sportowych z dziećmi, młodzieżą, zawodnikami i zawodniczkami.