Eksperymenty z Doktorem WOW

Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego CET  serdecznie zaprasza na eksperymenty
z Doktorem WOW.

Jedyne w swoim rodzaju warsztaty  odbędą się już 11 maja w naszym przedszkolu.

Celem warsztatów jest zaszczepienie zamiłowania do nauk ścisłych, jak i rozwijanie posiadanych już zainteresowań. W przystępny sposób  naszym przedszkolakom zostaną zaprezentowane doświadczenia i eksperymenty z zakresu chemii, fizyki i biologii. Chętne dzieci będą brały udział w eksperymentach. Zajęcia mają charakter lekcji edukacyjnej, są dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, a takie magiczne eksperymenty i doświadczenia to świetna zabawa i niezwykle pouczająca przygoda.

W ramach zajęć każde dziecko otrzyma książeczkę z czterema bajkami.

ZAPRASZAMY

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH