Dooterapia CET

W październiku zaczynamy nowy sezon dogoterapii, którą poprowadzi pani Lilana wspólnie z panem Jarkiem. W tym roku spotykać się będziemy aż z dwiema podopiecznymi pani Liliany: labradorką – Winoną oraz border collie – Torą.

Młodsze przedszkolaki poznają się z pieskami, nauczą się piosenki powitalnej i pożegnalnej, będą miały szansę czesać szczoteczkami najbardziej cierpliwą i kochaną sunię na świecie – Winonę, pośmiać się ze sztuczek mądrej i zdolnej Tory, a także przekonać się, czy psy potrafią zdejmować dzieciom czapkę z głowy i skarpetkę z nóżki 🙂 Tora pokaże dzieciom, jak należy utrzymywać równowagę na specjalnej, sensorycznej kości.
Przedszkolaki z zerówki zdążyły już dobrze poznać Winonę, Tora również uczestniczyła w kilku zajęciach. Zerówkowicze swoją przygodę z psami rozpoczną rozwiązywaniem krzyżówki, następnie wysłuchają opowieści o psich przygodach, po czym zabawią się w trenera Winony i Tory.

Nie zabraknie również spacerów w towarzystwie naszych czworonożnych przyjaciół :).