Dni Świadomości Ekologicznej PRZECZYTAJ PODSUMOWANIE

W dniach 6-7 października 2015 r. uczniowie klas I-III w ramach Dni Świadomości Ekologicznej wyruszą na wyprawę do Parku Oliwskiego im. Adama Mickiewicza. Dzieci wyruszą komunikacją miejską, w godzinach porannych, wrócą na obiad.

W dniach 06-07 .10.2015 r. uczniowie klas I-III w ramach Dni Świadomości Ekologicznej wyruszyli  na wyprawę do Parku Oliwskiego im. Adama Mickiewicza. Na wyprawę zabrali  lornetkę, szkło powiększające, woreczek na skarby przyrodnicze.
Park Oliwski to ostatni z licznych niegdyś ogrodów miejskich, który przetrwał do naszych czasów i służy jako oaza piękna i ciszy pośrodku miasta. Wraz z Katedrą Oliwską, stanowi zespół zabytkowy znany w skali krajowej i międzynarodowej. Podczas wycieczki obserwowaliśmy drzewa, krzewy  i liście w parku. Zbieraliśmy kasztany, żołędzie, jarzębinę, kolorowe liście. Nauczyciele zwrócili nam uwagę na ochronę przyrody i właściwe zachowanie się w parku, obserwowali z nami zwierzęta żyjące w parku.

UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH