Akcja PAH- Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc

Drodzy Uczniowie, Rodzice!
W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do przedsięwzięcia organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną –Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Włączenie się w akcję to okazja do wyjątkowego świętowania zakończenia roku szkolnego! To okazja do podziękowania z refleksją i zrobienia czegoś dobrego i pożytecznego! W tym roku pomożemy zapewnić dostęp do wody oraz podstawowych narzędzi rolniczych i wędkarskich mieszkankom Somalii!
Co należy zrobić, by wesprzeć nasze działania? Wystarczy nie kupować kwiatów na zakończenie roku szkolnego a pieniądze, które planowaliście wydać na ten cel wrzucić do puszki PAH.
Szczegóły dotyczące zbiórki podamy w najbliższym czasie.
Nauczyciele SP CET
UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH