Wernisaż w przedszkolu

Szanowni Państwo.

Po raz czwarty w naszym Przedszkolu jest organizowany wernisaż na rzecz Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni.

15 grudnia o godzinie 16:30 zapraszamy Państwa na wystawę prac dzieci z grup najmłodszych oraz na występy grup starszych przedszkolaków.W tym roku pod hasłem “I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”.

W kawiarence będzie można napić się herbaty, kawy i zjeść pyszne ciasto za dowolną opłatą. Pieniążki będą przeznaczone na rehabilitację Amelki Bukojemskiej naszego Honorowego Przedszkolaka.

Jak co roku Państwo będą mogli wykupić prace dzieci za produkty potrzebne dzieciom z Hospicjum.

Poniżej można pobrać dodatkowe informacje na temat Amelki Bukojemskiej, potrzebnych produktów do hospicjum, a także program wernisażu.

Pobierz : Informacje na temat Amelki Bukojemskiej

Pobierz: Potrzebne produkty do hospicjum