1 Września

Poniżej przedstawiamy harmonogram na dzień 1 września:
Uczniowie klas I (wraz z rodzicami)- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.40 na sali Gimnastycznej (obowiązuje strój szkolny/ galowy)
Po uroczystości uczniowie udają się do swoich sal na spotkania z wychowawcami. Klasa I „A” sala nr 6, klasa I „B” sala nr 7.
Uczniowie klasy II i III (wraz z rodzicami) – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9.00 na Sali Gimnastycznej (obowiązuje strój szkolny/ galowy).
Po uroczystości uczniowie udają się do swoich sal na spotkania z wychowawcami.
Klasa 2 „A”- sala nr 1
Klasa 2 „B”- sala nr 2
Klasa 3 „A”- sala nr 13
Klasa 3 „B”- sala nr 11
Po krótkich spotkaniach z wychowawcą uczniowie klas I- III wezmą udział w planowanym „Dniu gier i zabaw integracyjnych” (obowiązuje strój sportowy).
Uczniowie klas IV- VII biorą udział w wyjazdach integracyjnych. Szczegóły dot. wyjazdów przekazują wychowawcy poprzez dziennik elektroniczny.
Klasy VIII spędzają dzień z wychowawcami klas- szczegóły podano poprzez dziennik elektroniczny.
Czekamy na Was 😊

Dodaj swój komentarz